I. liga: Přeštice - Litohlavy 17:15. Po vydatném nočním dešti byl povrch hřiště podmáčený a kluzký. lépe to vyhovovalo hostům, kteří v první půli byli lepší a kanonýr Tycar většinou zařizoval změnu stavu. Skóre 6:9 bylo pro hosty nadějné, ale druhá třicetiminutovka přinesla obrat! Defenziva jižanů byla k nepoznání a věnovala se především zmíněnému Tycarovi. Probral se také přeštický útok a náskok celku od Vršíčku vzal brzy za své. Těsný náskok Přeštice udržely do závěrečného hvizdu sudího Zdráhala.

II. liga: Všenice - Záluží 16:17 (7:11). Domácí vedli 2:1, ovšem pak obrana nováčka ze severu s výtečným brankářem Polákem likvidovala jednu šanci domácích za druhou. Poločasový deficit naši zástupci dokázali smazat po změně stran. Domácí dokonce vyhráli pětiminutové oslabení 2:1 a v 56. minutě srovnali na 16:16. V předposlední minutě nováček vsítil sedmnáctý gól, který se ukázal být rozhodujícím. Všeničtí sice zahrávali po pomyslném klaksonu trestný hod, ale exekutor trefil pouze tyč a body se nečekaně stěhovaly.