Litohlavy uhrály bod ve Všenicích

Rokycansko - Národní házenkáři nabídli bohaté víkendové menu ve II. lize mužů. Hned třetinu účastníků skupiny Atvoří celky zRokycanska.

4.5.2009

Ilustrační foto.Foto: Jan Bartoš

Vedoucí TJ Litohlavy zamířila do Všenic a derby bylo nesmlouvavou záležitostí. V poločase na tom byli lépe hosté od Vršíčku, kteří vedli 9:7. Po obrátce ale domácí druhou třicetiminutovku stejným poměrem vyhráli, takže se zrodila remíza 16:16.

Nepříjemným překvapením je nezdar Ejpovic před svými fanoušky. Sokol podlehl Litvínovu 16:19 po poločase 8:9. Složité to má Osek. Prohrál v Zatci 18:19, takže zůstal poslední.

Dále: Tymákov–Baník Most 19:13, Rožmitál–Bakov 22:20, TJ Nezvěstice–Řevnice 27:20.

4.5.2009 VSTUP DO DISKUSE

Pavel Vrba

Vrba: Máme co napravovat

PŘÍMO V PROSTORÁCH Probační a mediační služby Rokycany její vedoucí Zdeňka Blažková zodpovídala dotazy studentů Gymnázia a Střední odborné školy Rokycany.

Gymnazisté se vydali za odborníky z mediační služby

Hubník: Škoda první půle

Lugano (od zvláštního zpravodaje deníku) – Utkáním proti Luganu naskočil znovu do mužstva po dlouhé pauze zaviněné vleklým zraněním. Svůj návrat si ale kapitán Viktorie Roman Hubník představoval určitě jinak. Jeho tým prohrál v Luganu 2:3 a ani on sám neměl svůj den.

Příkosice – V červnu bylo Karolíně Kapounové z Příkosic osmnáct let. Letos poprvé půjde k volbám. Osud republiky jí není lhostejný.

Mýto - Bezmála dvanáct set oprávněných obyvatel mohlo odevzdat svůj hlas v Mýtě.

Rokycansko – Fotbalisté se posunuli do podzimního finiše.