Nominováni byli dva brankáři (Soukup a Klička), jeden starší žák (Bílek), dvě mladší žačky (Vildmanová a Mašková), dva kluci z minižáků (Růžek a Polcar), zbytek tvořilo jádro mladších žáků (Vávra, Valeš, Šnajdr, Daníček, Opatrný a začínající Bejček). Hrálo se systémem každý s každým, a to dvakrát deset minut.

První utkání proti Českým Budějovicím B bylo ještě ovlivněno cestováním. Nedařilo se sice osvědčeným střelcům, ale Rokycany přece jen otočily stav na 7:6 ve svůj prospěch. Branky: Daníček 3, Vildmanová 2, Vávra, Valeš.

Proti Příbrami už to bylo podle úplně jiných not a svědčí o tom výsledek 21:3.

Góly: Valeš 8, Daníček 5, Polcar, Opatrný a Vildmanová po dvou, Vávra a Bílek.

Třetí zápas proti Českým Budějovicím A byl věrnou kopií předchozího vystoupení Házené Rokycany. Výhra 17:6 (11:3) a střelci: Daníček pět, Bílek čtyři, Vávra tři, Valeš dva, Vildmanová, Opatrný a Růžek.

Turnaj se vyvíjel výborně. Soupeři si brali body mezi sebou a v předposledním zápase proti domácímu Milevsku mohli naši vyslanci slavit prvenství. Jenže vstup do utkání jako by hráče zatížil strachem z vítězství a začalo trápení. Okénka v obraně, nepřesná střelba a nepozorný gólman znamenaly po pěti minutách stav 1:4. Mezi tyče se postavil Klička a v poločase Rokycany vedly 8:4! Nakonec uspěly poměrem 13:6. Střelci branek: Valeš a Daníček po 4, Vildmanová a Bílek po dvou, Vávra.

Poslední duel s Ledčí nad Sázavou byl potvrzením suverénního účinkování Rokycan. Po vlažném úvodu zápas skončil 14:2 (5:2): Daníček 4, Valeš 3, Vávra a Opatrný po 2, Bílek, Vildmanová, Mašková.

Na závěr se borci Házené dočkali i jednoho individuálního ocenění. Martin Klička byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje!

Skvělé vysvědčení patří kromě aktérů na hřišti i rodičům, neboť vytvořili doslova domácí prostředí a výrazně přispěli k vynikající reprezentaci rokycanské házené.