„Teď mne ale naplno oslovila výzva UPC Fight Cesta bojovníka. Projekt, který znamená konfrontaci českých a slovenských hvězd. Náš oddíl zastupuje nadějný Martin Petráš a přestože ho čeká nesmírně silný protivník, jsme optimistou,“ sděloval před odjezdem do pražského Spejbl gymu zkušený lodivod.

SLOVÁK V SOMBRERU

Ve váze do 63,5 kilogramů se potkalo osm dvojic. Pokud jste podle našeho předvíkendového doporučení sledovali více než tříhodinový přenos na livesignal.tv,, byli jste určitě nadšeni. Akcemi se nešetřilo a došlo i na předčasná ukončení. Nikolas Krivák nastupoval do ringu s mexickým sombrerem.

Návrat do lavic se týkal i prvního stupně devítiletky v ulici Míru
Rokycanští školáci jsou zpět ve škole, povinné testy zvládli bez problémů

SUDÍ? 3:0 PRO PETRÁŠE

Před soubojem s Petrášem zaujal Krivák také dlouhým rituálem – tancem wai-kru. Česko-slovenský duel poskytl parádní podívanou. Z těsného vítězství se radoval po výroku rozhodčích rokycanský vyslanec! „Rozhodla moje fyzička. Držel jsem se taktiky a všechno šlo, jak jsem chtěl. Jsem spokojený,“ zhodnotil Martin svůj výkon. Opačné pocity měl bojovník z Banské Bystrice. „Nevím, co se stalo. Myslel jsem si, že jsem vyhrál. Nejsem spokojený s výsledkem,“ divil se svěřenec slovenské legendy Vladimíra Moravčíka. My jen dodáváme, že u všech tří rozhodčích Petráš zvítězil a nyní ho čeká soustředění pyramidově laděného turnaje! Další souboj pak bude na řadě v polovině května.