Kromě mistrovských soutěží se na kurtech v rokycanských Alejích utkávají neregistrovaní a přátelé Tělocvičné jednoty Sokol. Turnajů je pro ně připraveno několik.

Začínalo se Memoriálem Josefa Vlny ve čtyřhře mužů. Prokůpek s Koželoužkem udolali ve finále Škopa s Divišem 2:1 na sety. Další podnik se týkal smíšených párů. Komunikační šum (způsobený změnou termínu) zavinil, že se přihlásilo jen pět dvojic. Organizátoři zvolili systém každý s každým na dva vítězné sety. V případě stavu 1:1 aktéry čekal super tie-break.

Přes nízkou účast lze konstatovat, že turnaj měl vysokou úroveň. K vidění byly relativně jednoduché zápasy, ale také napínavé tenisové bitvy.

Ze všech párů se jako nejsilnější jevila dvojice Ivana Sixtová a Roman Blecha. Ta nakonec potvrdila roli favorita a turnaj vyhrála. Velké očekávání sliboval tým Terezka a David Šimonovských. Terezka jako suverénní vítězka nedávného republikového setkání v babytenisu s tátou vytvořila silný pár a byl z toho bronz. Zde jsou kompletní výsledky:

1. Ivana Sixtová, Roman Blecha 2:0 Šimonovští, 2:0 Ilona Holečková a Patrik Richtr, 2:1 Švejnohovi, 2:0 Petra a Jirka.

2. Jarka a Vláďa Švejnohovi 2:1 Šimonovští, 2:1 Ilona s Patrikem, 2:0 Petra a Jirka.

3. Šimonovští 2:0 Ilona s Patrikem, 2:0 Petra a Jirka.

4. Ilona a Patrik 2:0 Petra a Jirka.

5. Petra a Jirka.