TJ Náchod – Házená Rokycany 28:21 (16:12). Hostující tým doslova prospal úvodní minuty. Rottenbornová mezi tyčemi si během třinácti minut připsala jediný zákrok a protože jí nepomohly ani spoluhráčky, byl z toho pětibrankový náskok Východočešek. Vydržel do konce poločasu, neboť Rokycany se přece jen probraly a střídající gólmanka Grantnerová se rozchytala. Což zopakovala i po změně stran, jenže útočnice si s přesnou střelbou nepotykaly. Naše vyslankyně se dotáhly na rozdíl tří branek, jenže to bylo z jejich strany vše a v koncovce domácí vedení ještě navýšily.

Za poražené: Moulisová a Vildmanová po pěti, Ježková a Bufková po třech, Hýblová dvě, Konderová, Fröhlichová a Pechová po jedné.

V neděli 5. 11.: do haly u zimního stadionu dorazí na 16. hodinu Sokol Kobylisy II.