Starší dorostenci: z výletu do východních Čech se vraceli mladíci Rokycan smutní. Ve Dvoře Králové prohráli těsně 29:31, když dokázali smazat šestibrankový odstup, ale koncovka jim nevyšla. O devět branek se postaral Valeš, sedmkrát byl úspěšný Daníček, pětkrát Baloun, čtyřikrát Bílek, dvakrát Hanuš jednou Zápotočný s Opatrným.

Mladší dorostenci: Házená Rokycany musela na Vysočinu, ale v Havlíčkově Brodě se jí líbilo. Naši vyslanci porazili domácí vrstevníky vysoko 43:33 a naladili se na šlágr šestého kola proti vedoucí Hostivici. Po nevýrazné první půli hosté přitopili pod kotlem a těžili z rychlých protiútoků. Při chuti byli Daníček se 14 a Zetek s jedenácti brankami. Podpořili je Suda (6), Opatrný a Veleš (po čtyřech), Vacík, Zápotočný, Egnera Růžek (po jedné).

Ilustrační snímek.
VIDEO: Nesmysl fotbalisty Hrádku, hlavičkou poslal soupeře z Mirošova k zemi

O víkendu: hala u zimního stadionu bude plná atraktivní házené. Zejména v sobotu: od 14 mladší dorost Rokycany - Lions Hostivice, v 16 starší dorostenci Rokycany - Hostivice a v 18 muži Házená Rokycany - Šťáhlavy. V neděli od 16 hodin hrají starší dorostenky se Strakonicemi.

Kromě toho se starší žákyně představí na turnaji DHC Plzeň a minižáci při turnaji Slavie VŠ Plzeň.