Český pohár žen: prvoligová děvčata TJ Sokol Ejpovice se rozjela ke čtvrtfinále do Plzně. Suverénní Tymákov tu hrál vlastní soutěž (s Ejpovicemi 21:3, Mostem 19:6, Starou Hutí 14:5 a Bakovem 24:3). Dál už to bylo vyrovnanější a Ejpovice podlehly Mostu 12:13, Staré Huti 13:16, aby si chuť spravily s Bakovem v poměru 12:11. Stačilo to jen na 4. místo, do semifinále se podívají Tymákov a Stará Huť.

Český pohár mužů: Plzeňsko je baštou ryze české míčové hry a potvrdilo to čtvrtfinále poháru. Zvítězily Příchovice před Nezvěsticemi a obě mužstva jsou dál. Čtvrtfinále bylo konečnou pro trio Most, Chomutov a Bakov nad Jizerou.

Starší žákyně: turnaj skupiny A se uskutečnil v Nýřanech a nejlépe na tom byl Tymákov A před Nezvěsticemi (vzájemný duel 13:11), Přešticemi, atd.

Přebor mladších přípravek: nejmenší házenkáři si dali dostaveníčko v Ejpovicích. Prezentovalo se sedm družstev a Rokycansko zastupovaly naděje TJ Litohlavy. Tým od Vršíčku porazil Přeštice 10:9, Příchovice 9:3, Újezd 11:4, Tymákov 15:5, Nezvěstice 10:2 a podlehl jen vítězným Liticím 9:10. Bylo z toho skvělé druhé místo pro TJ Litohlavy, třetí byly Příchovice, čtvrté Přeštice, páté Nezvěstice, šestý Újezd a sedmý Tymákov.