MÝTO - V sobotu 23. prosince se od 14 hodin koná v královském městě 50. ročník Vánočního krosu. Účastníci se mohou už o šedesát minut dříve registrovat v jídelně Strojírny Tyc (Plzeňská ulice) a pak je čeká trasa dlouhá čtyři a půl kilometru.

ROKYCANY - Velký hokejový turnaj 1. a 2. tříd se uskuteční v sobotu 23. 12. od 7.45 do 16 hodin na rokycanském ledě. V 17 hodin jsou zvaní rekreační bruslaři, kteří mají šanci i na Štědrý den. Tentokrát však už od 10.30 do 12 hodin.

DOBŘÍV - První ročník Hamernického rampouchu u vodního hamru v Dobřívě potěší v neděli 24. prosince první otužilce i jejich fanoušky. Koupel u unikátní technické památky začne v 10 hodin a aktéři se pak mohou u ohýnku nejen ohřát, ale také si na posilnění opéct buřta.

KORNATICE - Memoriál Jaroslava Šuly pořádají v úterý 26. prosince stolní tenisté z Kornatic. Prezentace zájemců bude od 12.30 do 12.45 hodin v sále kulturního domu a budou rozděleni do kategorií registrovaných i neregistrovaných. Start turnaje bude ve 13 hodin a občerstvení je zajištěné.