Modřany – Ejpovice 16:22. Domácí sice nepatří k favoritům soutěže, ale podcenění by se mohlo vymstít. Po bleskovém vedení hostů Modřany srovnaly a díky výtečnému gólmanovi držely s favoritem krok. Zuby si na ochránci domácí svatyně vylámali Šik, Stašek nebo Michelfeit. Až Vacík a Matoušek našli recept a po třiceti minutách měl Sokol navrch v poměru 9:7. Ejpovické zadní řady se uklidnily, brankář Darda vytáhl řadu nadprůměrných zákroků a útok se stále častěji prosazoval. Na hřiště se v závěru dostali všichni hráči, neboť některé esa už šetřila síly na duel v Řevnicích. Modřany tak stáhly ztrátu na přijatelný šestigólový rozdíl.

Řevnice – Ejpovice 17:24. Borci pořádajícího oddílu jsou staronovým účastníkem druhé ligy. Výrazně omladili kádr, nicméně zkušení Zavadil nebo Hartmann na soupisce zůstali. Do sestavy Ejpovic se po zranění vrátil Jaroslav Ženíšek a po sobotní absenci i jeho syn Lukáš, který v sobotu plnil herní povinnosti za dorost Litohlav.

Ilustrační foto
Těškovští fotbalisté zůstávají bez bodu, Příkosice naopak ještě neztratily

Zápas začal pro hosty nadějně. Drželi bezpečný náskok a v poločase vedli 12:9. Po změně stran chytil šanci za pačesy zmíněný Ženíšek junior. Krásnými a přesnými střelami (celkově skóroval osmkrát) přiváděl gólmana k zoufalství. Ke konci utkání dostali opět prostor všichni hráči.

V neděli Ejpovice zkusí navázat na vítěznou sérii v domácím prostředí. Od 14 hodin přivítají Tymákov B.