Kluby obdržely s předstihem všechny důležité formuláře v boji s covidem a přes nejrůznější protesty i připomínky věnovaly jejich vyplnění náležitou pozornost. Startovaly tak obě výkonnostní kategorie mužů.

Okresní přebor: posvícení zhořklo borcům Strašic. Podlehli rezervě Radnic nečekaně vysoko 0:4!

V domácím prostředí se nevedlo ani Hrádku, který prohrál proti Mirošovu 0:2 nebo Cheznovicím (debakl 1:5 s Těškovem).

Nováček z Kakejcova uhrál ve svém areálu remízu 2:2 se Skomelnem, ale hosté si po penaltovém rozstřelu odváželi druhý bod.

Okresní soutěž: neslavně to dopadlo ve Lhotě pod Radčem. Kvůli neposečenému trávníku se hrát nemohlo a konečné slovo vyřkne STK. Líšná podlehla Strašicím B 0:5 a Dobřív B přejel Mirošov B 5:2.

Policie dopadla pachatele (ilustrační foto).
Rumunům se krádež v Hrádku nepovedla

Cerhovice zvítězily v Siré

Sirá – Sobotní turnaj v malé kopané oslovil v areálu na okraji vesnice čtyři družstva. Pořádající Sirá se probila do finále, kde však nestačila na Cerhovice. V souboji o bronz Kařízek pokořil Malý Újezd.

SKH Stupno začne doma. Hostí v neděli od 9.30 hodin Božkov

Rokycansko – Národní házená v oblasti je na startovní čáře. Neděle 22. srpna zajímá oba zástupce okresu v kategorii žen. V domácím prostředí se představí od 9.30 SKH Stupno proti Božkovu, zatímco Dobřív cestuje po obědě do Tymákova. Výhoz je ve 14 hodin.

Holoubkov B odstoupil. Hned ho nahradila záloha Dobříva

Rokycansko – Doslova pár hodin před výkopem se měnily fotbalové dějiny okresní soutěže. Na poslední chvíli to vzdal Holoubkov B. Klub sice čeká pokuta, ale smutnější by byla účast jen devíti družstev. Okamžitě však zareagovali Dobřívští, kteří rezervní celek sestavili a hned v sobotu se postavili nováčkovi z Mirošova.