Přebor žen: na chvostu se usadil Sokol Dobřív, který neuspěl ani s Kyšicemi (10:27). Újezd zdolal rezervu Blovic 22:14, Božkov prohrál s Liticemi 8:11 a v dohrávce Božkov nezískal body ani proti Tymákovu B (23:24). Zajímavý byl i poslední souboj, který přibližujeme detailněji:

Příchovice – Chudenice 17:11 (6:2). Lídr to s bojovným protivníkem od Bolfánku neměl jednoduché. Ujal se sice vedení 3:0, ale pak dění dvěma trefami zdramatizovala kapitánka hostů Soupírová. Příchovice se nemohly prosadit proti výtečné obraně soupeřek, v níž se dařilo i gólmance. Navíc osvědčené kanonýrky Eva a Jolana Levorovy pálily často do tyčí, takže skóre se měnilo pomalu.

Po změně stran si favorit vybudoval bezpečný náskok a až v koncovce bojovnice z Chudenic odstup zkorigovaly. Zde jsou sestavy a branky:

Příchovice: Petlánová – Kadlecová, Marková, Klára Kováčová, Samuelová, Kaslová, Adámková, Jolana Levorová (2), Eva Levorová (5), Eva Kováčová (4), Bezděková (1), Eva Šteflíková (1), Loudová, Aneta Šteflíková.

Chudenice: Loudová, Hodanová – Pinkavová, Beníková, Kristýna Šteflová (1), Soupírová (7), Kacerovská, Böhmová (1), Sedláčková (2), Beranová, Zdrahalová, Zoubková, Babková a Lucáková.

TJ Sokol Ejpovice vs. Tymákov
Ejpovické házenkářky potrápily Tymákov, Všenice jsou v lize mužů na vítězné vlně

Přebor mužů: v duelu o první místo Záluží zdolalo Blovice 16:14. Ždírec podlehl Vřeskovicím 24:30, Božkov prohrál s Nýřany B 20:23, Kyšice B si poradily se Všenicemi B poměrem 33:26 a Přeštice B porazily Hromnice 29:27.

Na špici je Záluží s 15 body, Blovice i Nýřany B ztrácejí dva body.