Účast na tradičním letním turnaji kromě místních borců přislíbily týmy: FC Mirošov, Slavia Kakejcov a Prazdroj Plzeň. Začíná se ve 13.30 a k vidění budou nelítostné souboje systémem každý s každým. Což obnáší šest střetnutí a ve hře je putovní pohár i další hodnotné ceny. Pořadatelé slibují dobrou zábavu, bohatou tombolu a po skončení fotbalových klání příjemné posezení s hudebním doprovodem. „Přijďte se pobavit, podpořit své hráče a vyhrát něco pěkného v tombole,“ zve fotbalové fanoušky ze širokého okolí předseda klubu Pavel Komanec.

Svojkovičtí chystají na sobotu obří nohejbalový turnaj

Svojkovice – Jubilejní V. ročník nohejbalového turnaje trojic připravují Svojkovičtí na sobotu 24. července. Akce se koná na koupališti a startuje v 8.30. Zájemci se mohou hlásit osobně nebo telefonicky u organizátorů: 721 731 559 (Lucka Szüllöová), 737 387 912 (Ferry Melka) nebo 733 762 181 (Míla Pelc). Startovné je stanovené na 200 Kč za osobu a součástí akce je bohatá tombola.

Pořadatelé na večer připravili posezení na Niagaře. Nebude chybět dobré jídlo, pití ani živá hudba. K tanci i poslechu od 19 hodin zahraje Robert Jíša Band. Vstupné je 70 Kč, ale účastníci turnaje mají vstup zdarma.