Rezerva Stupna jen těsně unikla třicítce

STUPNO -Záloha Sokola Stupno nemá v oblastním přeboru na růžích ustláno. Neuspěla ani v závěrečném podzimním vystoupení na hřišti Litic.

7.11.2007

Litice–Stupno B 29:19 (16:9), za poražené M. Kroc 11, Jindřich šest a Spěváček dvě branky.
Hosté měli v podzimní derniéře překvapivě lepší vstup do zápasu a vedli v úvodu 0:2. Pak se ovšem začali prosazovat domácí svoji rychle pojatou házenou s typicky handbalovými prvky ve hře.

Stupno však neskládalo zbraně a zásluhou střelecky disponovaného M. Kroce se stále drželo v těsném závěsu. Ještě ve 20. minutě vedli Plzeňané 10:8 a vše se zdálo být otevřené. V závěru první půle si ovšem hostující střelci vybrali hluché místo, když zbytečně rozchytali nepřipravenými pokusy litického brankáře. Naopak soupeř pokračoval v kombinační hře a roztáčel svůj obvyklý kolotoč na stupenském brankovišti.

V tomto údobí hry si favorit vypracoval rozhodující náskok a po přestávce už hrál jen tak pro zábavu. Čtvrt hodiny před koncem vedly Litice 23:14 a některé jejich akce byly takřka nebránitelné. V závěru už pak vítězové nehráli úplně naplno a pustili do hry také lavičku, takže brankový odstup narůstal už mnohem menším tempem.

Svůj křest ohněm mezi dospělými si odbyl loňský žák v dresu Sokola Matěj Kroc a nevedl si rozhodně špatně. Ve druhé půli předvedl několik dobrých zákroků i brankář M. Plzák a v závěru uchránil svou svatyni před nepopulární třicítkou.

7.11.2007 VSTUP DO DISKUSE
1. B. ZŠ ulice Míru
5

Naši prvňáci ze Základní školy ulice Míru

Opustili nás

Michaela Janová napekla Zemanovi švestkové koláče

Břasy – Pro dnešní příjezd hlavy státu do Břas je vše nachystáno. Miloše Zemana přivítají odpoledne v letošní Vesnici roku Plzeňského kraje švestkovými koláči, přelitými mákem.

Kuželkáři zvládli drama s Interem

Rokycany – Kuželkářská interliga je o šesti elitních českých týmech mužů a stejném počtu mužstev ze Slovenska. Ti nejlepší z obou států se stávají mistry svých zemí. V Jiráskově ulici se v sobotu potkali obhájci titulů z uplynulé sezony.

Osmdesátiletý senior nesměl řídit. Dojel do hospody

Rokycany – Rokycanští policisté prověřují od pondělí jednání motoristy, který usedl za volat, aniž by směl řídit.

Evropská liga: Viktoria letí do Švýcarska

Plzeň – Povzbuzeni vítězstvím v prestižním duelu nad pražskou Spartou odlétají ve středu fotbalisté Viktorie Plzeň k dalšímu těžkému zápasu – k utkání základní skupiny Evropské ligy se švýcarským FC Lugano.