Litice–Stupno B 29:19 (16:9), za poražené M. Kroc 11, Jindřich šest a Spěváček dvě branky.
Hosté měli v podzimní derniéře překvapivě lepší vstup do zápasu a vedli v úvodu 0:2. Pak se ovšem začali prosazovat domácí svoji rychle pojatou házenou s typicky handbalovými prvky ve hře.

Stupno však neskládalo zbraně a zásluhou střelecky disponovaného M. Kroce se stále drželo v těsném závěsu. Ještě ve 20. minutě vedli Plzeňané 10:8 a vše se zdálo být otevřené. V závěru první půle si ovšem hostující střelci vybrali hluché místo, když zbytečně rozchytali nepřipravenými pokusy litického brankáře. Naopak soupeř pokračoval v kombinační hře a roztáčel svůj obvyklý kolotoč na stupenském brankovišti.

V tomto údobí hry si favorit vypracoval rozhodující náskok a po přestávce už hrál jen tak pro zábavu. Čtvrt hodiny před koncem vedly Litice 23:14 a některé jejich akce byly takřka nebránitelné. V závěru už pak vítězové nehráli úplně naplno a pustili do hry také lavičku, takže brankový odstup narůstal už mnohem menším tempem.

Svůj křest ohněm mezi dospělými si odbyl loňský žák v dresu Sokola Matěj Kroc a nevedl si rozhodně špatně. Ve druhé půli předvedl několik dobrých zákroků i brankář M. Plzák a v závěru uchránil svou svatyni před nepopulární třicítkou.