FOTBAL: v krajském přeboru mužů se v neděli od 18 hodin utká Mýto se suverénním lídrem z Tachova a Radnice ve stejném čase hostí Rapid Plzeň.

Napínavá je 1. B třída s triem týmů z Rokycanska, jimž hrozí pád do okresu. V sobotu od 15 hodin Zbiroh přivítá Příkosice a v 18 hodin Radnice B – Mýto B i Volduchy – Mladotice.

Rovněž okresní přebor je zápletkou. V sobotu od 17.30: Holoubkov – Strašice, Březina – Kakejcov, Těškov – Mirošov, Dobřív – Raková, Břasy – Hrádek a Cheznovice – Skomelno.

V okresní soutěži v sobotu od 14.00 Němčovice – Břasy B, Lhota pod Radčem – Líšná. Neděle od 10.30 Příkosice B – Dobřív B a ve 14 Volduchy B – Zbiroh B i Strašice B – Mirošov B.

Slavnosti se v centru města konaly loni po dvouleté covidové přestávce.
Navštivte Pivní slavnosti v Rokycanech. Představí se 19 pivovarů

NÁRODNÍ HÁZENÁ: ve druhé lize mužů Ejpovice – Litvínov (sobota ve 13) a Ejpovice – Most (neděle v 9 hodin).

Vrcholí oblastní přebory. Finále mužů se v sobotu týká duelu Záluží – Osek a v neděli Osek přivítá od 16 hodin Hromnice. Všenice B válčí v sobotu od 16 hodin doma s Blovicemi a v neděli jedou do Ždírce.

Dobřívské ženy v sobotu od 14 hodin hostí Kyšice a v neděli ráno cestují do Štěnovic. SKH Stupno bojuje v sobotu od 9.30 doma se suverénními Příchovicemi a v neděli končí v Chudenicích.