FOTBAL: k dohrávce krajského přeboru nastoupí od 17.30 hodin muži Radnic proti Petřínu B. Soupeř z plzeňských Slovan je na druhé příčce a tudíž favoritem. Jenže pořádající TJ Sokol chce napravit matný dojem z Mýta. Právě mýtský Slavoj se rovněž ve středu rozjede do Zruče.

Důležitý souboj čeká i sestupem ohrožené chlapy z Příkosic v 1. B třídě. Zamíří do Kozolup a ani protivníkovi se na chvostu tabulky nedýchá lehce.

VOLEJBAL: Volejbalový klub Rokycany zve členy i příznivce na valnou hromadu. Koná se ve středu 26. dubna od 18 hodin ve společenské místnosti areálu Ostrůvek. A zájemce upozorňujeme, že do 30. dubna se mohou hlásit na 17. ročník sezónní Beach Chicken League (BCL). Což je turnaj v plážovém volejbalu dvojic, známý jako Slepičí liga. Pro letošek jsou otevřené kategorie mixy, ženy a nově hobby (pro ty, kteří se necítí na porovnávání sil se zkušenějšími týmy).

KUŽELKY: liga neregistrovaných pokračuje v herně SKK Rokycany (Jiráskova ulice). Od 17 hodin zápasem Tři plus dvě - Hrádek (I. liga) a následují druholigová střetnutí: 18 Zelený Žraloci - Bohemia Sekt, 19 Tesaříci - A.D.S. a ve 20 JIS TGM versus STOR.