Petřín B - Raková 6:1 (3:0). Po deseti strašidelných minutách hosté prohrávali 0:3 téměř vlastními brankami. Ani po obrátce nedošlo ke zlepšení a až v 83. minutě snižoval Vrba.

Volduchy - Mýto B 2:0 (0:0). Domácí měli po výprasku v Touškově co napravovat. V úvodu druhé půle otevřel skóre Bron a pojistku připojil Škarda v 75. minutě.

Radnice - Malesice 4:3 (1:2). Protivník od Plzně kousal a na jeho dva gólové zásahy reagoval v první půli pouze Valenta. Po změně stran ale domácí udeřili dvakrát Poláškem, jednou Vitoušem a kontaktní branka soupeře přišla až v 87. minutě.

Příkosice - Třemošná 0:1 (0:1). Už v desáté minutě rozesmutněl fanoušky Čechie Randa a seveřané těsný náskok udrželi.

Holoubkov - Tlučná 4:0 (3:0). Nováček zúročil stálý tlak v přesvědčivé vítězství. V první půli načal hosty Auterský a po něm se dvakrát prosadil Zajíček. Hned ve 47. minutě rozjásal stovku diváků Jankovský.

O víkendu: dvakrát bude k vidění okresní derby. V sobotu od 17 hodin Raková Radnice a kromě toho se Příkosice podívají do Plas.

V neděli láká sousedská konfrontace Mýto B Holoubkov a Volduchy se představí ve Vejprnicích.