Tábor: při Velké ceně města se představili běžci ze šesti zemí. Ondřej Špitálník obsadil na osmistovce pátou příčku.

Žebrák: populární závod, měřící 25 kilometrů (střídavě po lesních cestách nebo po asfaltu) se stal kořistí Keňanů. V kategorii žen ovšem zářila Hanka Rabasová, která obsadila celkové třetí místo a převzala i symbolickou finanční odměnu. Na stejný stupínek vítězů vyskočil i veterán Ján Korytár. Solidně si vedli také Tereza Šůchová, Lenka Moulisová, Martin Klír a Petr Pergner. Statečně se na trati držel i hokejista Radim Barchánek.

Bílina: akce, nazvaná Bílinský polytan, svědčila Dianě Mezuliáníkové. Vyhrála soutěž starších žákyn i celkové hodnocení, když si na netradiční trati pět set metrů zaknihovala osobní rekord 1:20,74 minut. Dan Mezuliáník skončil pátý časem 1:08,3é minut.

Na cestách: o víkendu čekají vytrvalce nebo mílaře AC Falcon další podniky. V srdci Chodska to bude Domažlická patnáctistovka a na Bílinskou půlku vyrazí Špitálník s Babickým.