Muži HK hrají o 1. místo

ROKYCANY -Házenkáře HK Rokycany čekáv pátek 12. říjnaod 19.30 důležitý zápas Západočeské ligy. V hale u zimního stadionu se utkají se Sokolem Šťáhlavy a půjde o první příčku v soutěži! Rovněž předzápas dorostenců HK versus Slavia VŠ Plzeň je duelem o vedení.

12.10.2007

V minulé týdnu se našim borcům dařilo.
Starý Plzenec B–HK Rokycany 17:29 (9:17) – v sobotu netradičně od jedenácti hodin nastoupili rokycanští házenkáři pod Radyní. Od začátku střetnutí diktovali hru.Dobrou obranou a rychlým přechodem do útoku zcela rozhodili domácí hráče a v 18. minutě byl na ukazateli stav 4:11. První poločas se dohrál v podobné režii s osmibrankovým odstupem.

Přestože Rokycanští nemívají dobré začátky druhých poločasů, tentokrát tomu bylo naopak. Šňůrou pěti branek v rozmezí pěti minut zvýšili svůj náskok na 22:9 a domácí hráči nevěděli, co mají vymyslet. Zbytek utkání se dohrál z povinnosti a konečný výsledek vystihuje převahu HK. Podíleli se na tom i solidně chytající gólmani.

Sestava a branky HK Rokycany: Klička, Bílek – Kozler 7, Otec 6, Zeleňanský 5, Michálek 3, Beneš 2, Říha 2, Kop 2, Cenko 1, Holšan 1 a Kotyza.

Vyloučení 1:0, sedmičky 2/1 – 2/1, rozhodčí Krafka a Čákora, kteří byli delegováni i na oba dnešní zápasy.

Sokolov–HK Rokycany 23:26 (9:12) – nejlépe střílel Špinka s devíti góly. Dorostenci HK mají na kontě tři výhry a jednu porážku.V pátek 12. říjnavyrukují na vysokoškoláky z Plzně od 17.30 hodin!

12.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Tomáš Mertl se stal potřetí otcem.

Hokejový útočník Tomáš Mertl se stal potřetí otcem

Holoubkov přezimuje v čele okresu

Zbirožský zámek chystá Halloween

Zbiroh – Halloweenskou veselici chystají na zámku na úterý 31. října.

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Základní škola ulice Míru zítra zve na živou výstavu

Rokycany – Týden školákům zkrátí dvoudenní podzimní prázdniny. ZŠ ulice Míru si proto v duchu přijatého celoročního hesla Máme rádi přírodu naplánovala dny projektové výuky.

Facka na Hané. Mora zničila Škodovku pěti góly

Olomouc, Plzeň – Věděli, že to v Olomouci nebude lehké, ale že si odvezou tak hořkou porážku, hokejisté Škody Plzeň nečekali.