Všenice klesly až ke dnu

PLZEŇSKO - První liga národní házené mužů pokračovala o uplynulém víkendu zápasy 13. kola.

26.4.2007

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

TJ Příchovice – TJ Všenice 21:20 (12:12). Branky: Dvořák 7, Jurina 7, Nový 7 – Benetka 11, Rada 3, Hrůza 3, Elšlégr 3.
V přímém souboji obou mužstev bojujících o ligovou záchranu byla vidět spíše bojovná než technická házená.
Ve druhém poločasu se přiklonilo střelecké štěstí na stranu domácích, kteří si získali jednobrankový náskok. Ten, i přes obrovskou snahu Všenic, udrželi do samotného konce zápasu.

TJ Dioss Nýřany – TJ Plzeň-Újezd 22:22 (9:8). Branky: Brada 8, Ferko 6, Matoušík 4, Špirk 3, Tausche – Titl 7, Beneda 5, Suda 5, Tříska 4, F. Kotyza.
Oba týmy v derby předváděly technickou házenou, která musela lahodit všem přítomným fanouškům obou mužstev. Celý první poločas byl vyrovnaný, ale v jeho závěru si přece jen domácí vybudovali jednobrankový náskok.
Deset minut před koncem se podařilo Újezdu strhnout vedení na svoji stranu, ale Nýřany v samotném závěru srovnaly na závěrečných 22:22.

Sokol Tymákov – Sokol Stupno 8:11 (5:4). Branky: K. Šrail dvě, Šmíd dvě, Hanzlík dvě, Krovy, Cink – Zeithaml pět, Totzauer čtyři, Blecha dvě.
Tomuto souboji se budeme věnovat podrobněji.

Ostatní výsledky: Žeravice – 1. NH BRNO 14:16 (3:10), Sokol Krčín – Sokol Svinov 23:17 (12:9), Stará Huť – Studénka 20:11.

26.4.2007 VSTUP DO DISKUSE

Meteorologové varují: Řidiči a chodci, pozor na náledí!

Plzeň schválila novou vyhlášku proti hazardu

Florbalové týmy gymnázia a Jižního hrály krajské finále

Rokycany – Hala gymnázia patřila aktérům florbalového turnaje škol. Krajské finále oslovilo kluky i děvčata ze šestých a sedmých tříd regionu, přičemž vítězové si zajistili postup do republikové kvalifikace (24. ledna v Plzni).

Sluchově postižení se opět sejdou

Rokycany – Poradní den, který pořádá Místní organizace sluchově postižených Rokycany jednou měsíčně, se mimořádně posouvá už na úterý 19. prosince.