HK Rokycany–Tatran Třemošná 25:17 ( 11:6 ). V neděli odpoledne vykročili tou správnou nohou rokycanští házenkáři do Západočeské ligy. V domácím prostředí na palubovce házenkářské haly porazili soupeře z Třemošné rozdílem třídy v poměru 25:17.

Úvod zápasu byl vyrovnaný, ale od jedenácté minuty domácí hráči odskočili šňůrou šesti branek na 10:4! Po poločase, který skončil 11:6, si naši borci vybrali již tradiční slabou chvilku a soupeři dovolili snížit na 11:9.

Poté ale rokycanští důrazem v obraně a výborným přechodem do rychlého protiútoku opět odskočili na 17:10 a v utkání již jednoznačně dominovali. Kvalitní obranu podporoval zezadu dobrým výkonem brankář Kysela. Nebýt zbytečných chyb ze strany domácího celku, tak si hosté zajisté odvezli daleko větší brankový příděl.

Sestava a branky HK :Kysela, Klička – Beneš 10, Holšan 5, Valeš 4, L.Otec 3, Říha 2, Kozler 1, Zeleňanský, Fr. Otec.

Sedmičky 7/6 – 2/2, vyloučení: 2: 3, rozhodčí Beneš, Ševčík. Diváků se pod střechou haly HK sešlo třicet.

Další program: příští utkání odehrají rokycanští házenkáři v neděli od sedmnácti hodin na hřišti Slavie VŠ Plzeň (pískají Macho, Hájek)..

Doma se muži HK představí ve čtvrtek 20. září od 19:30 hodin proti ambiciózní Košutce. Rozhodují Měšťánek a Vl. Vaník. Zveme všechny příznivce házené!