Naši zástupci v Západočeské lize se tentokrát představili v netradiční den i hodinu. Ve čtvrtek večer přivítali ambiciózní záložní celek Sokola Košutky.

Začátek utkání se nesl v bojovném duchu z obou stran. Napovídal tomu i výsledek po devatenácti minutách hry, kdy na ukazateli skóre svítil stav 8:8. Poté domácí přepnuli na plné obrátky a do poločasu si vypracovali náskok alespoň dvou branek 14:12. Čtrnáctá branka padla až dvě vteřiny před koncem!

Druhý poločas začali naši házenkáři ze zajištěné obrany a snažili se o přechod do rychlého protiútoku. To se celkem, i přes neproměňování vyložených šancí, dařilo a ve 39. minutě byl stav již 18:13. Hosté ještě zahrozili v 51. minutě utkání, kdy snížili na 21:19, ale to bylo z jejich strany vše. Domácí opět přidali a dovedli souboj do vítězného konce v poměru 28:22. Škoda jen mnoha neproměněných vyložených šancí, celkový výsledek mohl být vyšší.

Sestava a branky HK Rokycany: Klička, Bílek – Holšan 9, Beneš 6, Kozler 3, Otec 2, Kop 2, Valeš 2, Koukolík 2, Kotyza 1, Kára 1, Říha, Michálek.

Vyloučení: 6:8 (červená karta 0:1). Sedmičky : 5/3 – 3/2, rozhodčí: Měšťánek, Nový. Diváků se sešlo v hale třicet.

Ve čtvrtek:rokycanští házenkáři se představí na domácí půdě opět ve čtvrtek 27.9. v 19.30 hodin. Zítra přivítají Lokomotivu Plzeň C. Přijďte naše házenkáře povzbudit!