V devátém kole na sebe narazily dva silné týmy. Dobřív A sestoupil z oblastního přeboru, Litohlavy B bojovaly v minulé sezóně se špičkou oblastní soutěže. Obě družstva tradičně budují svoje úspěchy na útočně laděné hře. Dobřív se dokonce může pyšnit úctyhodným průměrem 23 vstřelených branek na zápas.

Už od prvních minut se bylo na co dívat. Především Litohlavům se dařilo snadno skórovat díky léty sehrané trojici Hubka Filip Záhorec. Poločas spočítal nýřanský rozhodčí Petr Tausche na 13:11 pro Litohlavy B.

Ve druhých třiceti minutách nalezli Dobřívští recept na litohlavskou obranu a náskok hostů se brzy rovnal nule. Stejně tak útočné trojici Litohlav došel střelecký prach. Střídající Šik opět zvedl cenu litohlavských akcií.

Sedmi brankami zavelel k obratu utkání až na konečných 24:22 pro Litohlavy. Zadní řady se opíraly o dobře blokujícího Jana Macka a pohotového Petra Světlíka v brance.

O branky hostů se vcelku rovným dílem podělili: Šik osm, Hubka šest, Záhorec a Filip po pěti zásazích.