Dobřív A – Dobřív B 19:18 (11:8). Branky: Klír 7, J. Vondrášek šest, P. Šilhánek pět a Duchoň – Kalivoda 10, Sekyra čtyři, Kraft dvě, V. Šilhánek a Soukup.

V úvodním kole oblastní soutěže na sebe narazila obě dobřívská družstva. V bratrovražedném duelu byla k vidění bojovná házená hraná přitom rytířsky a v přátelském duchu. Záložní celek udržoval větší bojovností vyrovnaný stav se zkušenějšími kolegy z áčka a po přestávce byl místy o něco lepší. Favoritovi se tak hodil tříbrankový náskok z 1. poločasu.

Dobřív – Nezvěstice 19:16 (8:9). Góly: Frühaufová 6, Klimentová pět, Mrázková a Mikulíková po čtyřech – Loudová 6, Tobrmanová 4, Szakosová tři a Matasová, Koutská i Dubravayová.

Domácí hráčky už na jaře dokazovaly pronikavé zlepšení, i když to na bodový zisk ještě obyčejně nestačilo. V letošní premiéře se však postaraly o největší překvapení úvodního kola, když zdolaly silný tým jižanek po nadšeném i kvalitním výkonu ve všech řadách především po změně stran. Oba zápasy před 50 diváky s přehledem odřídil Josef Hucl ze Všenic.

O víkendu: v Dobřívě je posvícení a házenkáři nabídnou v neděli tři zápasy. ve 12.30 Dobřív B–Osek B, ve 14.00 Dobřív A–Kyšice B a v 15.30 ženy Dobřív versus Litice (vše píská Šperl).
V sobotu jedou muži ven a děvčata Sokola mají volno.