Osek– Štěnovice 8:29 (3:10), Bejčková čtyři, A. Mašková dvě a Kesnerová a Šneberková – Heřmanová 13, I. Červená deset a N. Červená šest branek.
V zahajovacím kole mládežnických soutěží začaly domácí žačky ve velkém stylu. Proti favorizovanému soupeři se v úvodu držely nad očekávání statečně a v 10. minutě dokonce vedly 3:2. Bohužel to bylo z jejich strany vše.

Jižanky potom pochopily, že s házenou hranou v chůzi by pochodit nemusely a začaly také běhat. Až do přestávky už střelkyně Sokola neskórovaly a Štěnovice sérii osmi branek rozhodly o výsledku.

V úvodu 2. půle se domácí házenkářky pokusily zdramatizovat stav, když jim vyšlo několik střel z dálky. Ovšem jejich snaha dlouhé trvání neměla a od stavu 7:15 proměnila štěnovická děvčata zápas ve svou exhibici, třebaže hrála s jedinou hráčkou na střídání.

V domácím dresu se prosazovala v útoku nejvíce přeškolená obránkyně K. Bejčková, která nastřílela polovinu branek svého kolektivu. Ostatní spoluhráčky se teprve učí základním herním dovednostem. Elán do hry ovšem rozhodně nepostrádají. Před 20 diváky řídil Pavel Souček ze Stupna