Újezd – Stupno 19:16 (11:9), zápas minulého kola nabídl divákům velice kvalitní podívanou. Sokol nepřijel prodat svou kůži lacino a bojoval urputně o každý míč. V úvodním dějství se jednalo o tradiční přestřelku a přestože stupenská obrana nehrála špatně, v množství útoků bylo nad její síly dostat méně branek. Stupenští dokonce v jednu chvíli vedli, ale většinou se drželi stále v závěsu. Naposledy za stavu 7:7. Pak se nechal zbytečně vyloučit za protesty Totzauer a oslabení Sokola využili domácí k získání mírného náskoku.

Po změně stran odskočili Újezdečtí na 14:10, ale Stupno se nevzdávalo a stále bojovalo o co nejlepší výsledek. Bohužel se naši vyslanci nepřiblížili favoritovi na méně než dvě branky, a tak Újezd měl stále relativní klid při své hře. Sokolu zachytal solidně gólman Lev, přestože si ze zápasu odnesl poraněné koleno. Své si odvedla i obrana ve složení Blecha– Šebek–Tomášek.

V první půli měl neomylnou ruku Berka, ale po změně stran mu zvlhl střelecký prach a jeho branky hodně scházely. O osudu zápasu rozhodly především technické chyby. Stupno celkem sedmkrát hodilo při rozehrávce trestných hodů soupeři míč do ruky a pětkrát z toho inkasovalo branku, místo aby samo skórovalo. S chybami rozhodoval Václav Slavík z Nýřan.

O víkendu:v sobotu 29. září Stupno přivítá Krčín, který je v tabulce druhý! Výhoz je v 15.30 hodin.V neděliod půl jedenácté čeká na Sokol neméně kvalitní 1. NH Brno.