Dobřív–Nezvěstice 20:19 (12:13). Za domácí: Klimentová 12, Šandorková a Mikulíková po třech, Volencová a Vondrášková.

Zápas pojaly domácí házenkářky hodně vlažně. Zřejmě je namlsal předešlý duel, kdy potrápily úřadujícího mistra republiky z Přeštic. Od úvodních minut s jižankami prohrávaly. V 10. minutě už Nezvěstice vedly 1:5 a teprve pak nastoupila do hry také domácí kapitánka Věra Klimentová.

Dobřívská děvčata s jejím příchodem začala dávat branky, ale stále je dostávala, a tak devět minut před přestávkou prohrávala 6:10. V závěru 1. půle se obranná hra Sokola přece jen zlepšila a gólem v poslední minutě náš zástupce snížil na rozdíl jediné branky.

Do 2. půle provedli domácí trenéři změnu na postu brankářky a poslali mezi tyče Polesnou, která svými zákroky vnesla klid do zadních řad svého celku. Přesto se však domácím nedařilo otočit dle očekávání skóre. Chvílemi se nedařilo útoku, a tak Sokol stále jen dotahoval mírný náskok protivníka.

V poslední minutě za stavu 19:19 měl Dobřív útok a z trestného hodu vsítila kapitánka V. Klimentová vítěznou branku. Na vyrovnání už Nezvěsticím nezbyl ale čas.

Hosté sehráli nejsmolnější zápas, jaký je možno snad vůbec absolvovat. Jedenkrát v zápase prohrávali a odešli poraženi. Před 20 diváky pískal Pavel Souček ze Stupna.