Dobrou jarní formu prokázala rezerva Újezda, která si připsala po výhře v Nezvěsticích důležité body v boji o záchranu. Nedařilo se oběma zástupcům našeho okresu, kteří na jihu prohráli. Včera soutěž pokračovala.

TJ Přeštice – TJ Litohlavy 25:18 (15:13). Domácí tým nastoupil opět s Bradou v útoku a na hře mužstva to bylo znát. Hosté sice drželi v první půli krok, ale v závěru poločasu na ně nestačili – Přeštice získaly dvoubrankový náskok.

Ve druhé půli zápasu se ovšem hostům přestalo dařit. Toho náležitě využili domácí, kterým se vedla hra v útoku. Od druhé poloviny druhého poločasu domácí tým již nikoho nenechal na pochybách, kdo v tomto zápase zvítězí.

Branky: Lang 9, Hájek 8, Brada 8 – Tycar 10, Šnajdr 6, Kozák, Vágner.

TJ Příchovice B – Sokol Ejpovice 12:10 (6:3). V Příchovicích byla vidět házená plná osobních soubojů, při kterých dominovali obrany a oba brankáři. Domácí získali rozhodující náskok již v první půli a udrželi si ho až do samotného konce zápasu.

Branky: Nohavec 6, Sedláček 2, Weifurt 2, Duchoň, Hanuš – Kugler 4, Martínek 3, Šik 2, Klail.

Sokol Nezvěstice – TJ Plzeň-Újezd B 16:21 (6 :11). Újezd šel od samotného začátku zápasu za svým cílem naplno v Nezvěsticích bodovat. Domácí nestačili na velmi dobrou hru hostující obrany v čele s brankářem.

Hosté si vybudovali rozhodují náskok během druhé poloviny prvního poločasu a udrželi si ho taktickou hrou do samotného konce. Po zásluze si odváží důležité dva body, které budou hrát významnou roli v boji o záchranu.

Branky: L. Šilhánek 8, P. Šilhánek 4, Nachtman 4 – Netušil 7, M. Kotyza 6, F. Kotyza 5, Rauch 2, Sedlák.