HK Chomutov – Házená Rokycany 19:38 (8:21). Hostující družstvo cestovalo jen se třemi hráčkami na střídání a ke klidu nepřispělo ani dlouhé hledání sportovní haly. Vstup do utkání tomu odpovídal, ale zlepšenou činností v obraně a mezi tyčemi čarující Rotenbornovou se stav měnil ve prospěch Rokycan. V sedmnácté minutě to bylo 7:5 a po oddechovém čase náskok narůstal. Na poločasový rozdíl třinácti gólů a ani v poločase domácí celek nenašel recept na nápadité kombinace spojek i rychlé přechody do útoku.

Primalex Břasy B vs. FK Dukla Němčovice.
Břasy B přetlačily Němčovice o jediný gól

„Pochvalu za defenzivu tentokrát zasluhují všechny hráčky. V útoku se prosazovaly Benešová, Vildmanová a ve druhé půli i Bufková, přičemž Moulisová skvěle shazovala míče pro křídla,“ má jasno lodivod Petr Klička.

Branky: Vildmanová 13, Benešová 10, Bufková šest, Moulisová tři, Fröhlichová a Pechová po dvou, Hýblová a Vaníková.