FOTBAL: divizní muži FC Rokycany už nemají záchranu republikové soutěže ve svých rukách. Každopádně musí v sobotu od 17 hodin porazit Komárov a věřit, že Klatovy zaváhají s Aritmou Praha nebo Příbram B s plzeňským Petřínem.

V krajské 1. A třídě nemají na růžích ustláno ani Rokycany B. V neděli od 18 hodin si to rozdají se Smíchovem a musí čekat na další výsledky.

Vrcholí rovněž 1. B třída. Pro okres smutně, neboť do přeboru Rokycanska se vrací Radnice B a možná i Příkosice (v sobotu od 10 hodin doma s Dýšinou). Ohrožená sestupem je ale také záloha Mýta, která v sobotu od 16 hodin přivítá Úněšov.

Končí rovněž okresní třídy. V přeboru mužů všech šest zápasů absolvují účastníci v sobotu: od 14 Skomelno – Břasy, v 15 Hrádek – Holoubkov, v 16.30 Mirošov – Březina od 17.30 Dobřív – Strašice, Raková – Těškov i Kakejcov – Cheznovice.

V nejnižší třídě se v sobotu od 14 hodin potkají tito soupeři: Břasy B – Strašice B, Líšná – Příkosice B a Zbiroh B – Lhota pod Radčem.

Zdroj: Deník/Zdeněk Soukup

NÁRODNÍ HÁZENÁ: v oblasti je sice konečná, ale republikové i mládežnické soutěže pokračují.

V I. lize žen Ejpovice hostí Blovice (sobota od 12) a v neděli Bakov nad Jizerou (11.45).

V ejpovickém areálu je v sobotu i v neděli k vidění Pohár ČR starších žáků. Nechybí tu domácí ani sousedé z Litohlav.

Zdroj: Deník/Zdeněk Soukup

VOLEJBAL: ženy Rokycan B přivítají v sobotu od 10 hodin v areálu na Ostrůvku soupeřky z plzeňské Letné. Odvetný souboj začne podle dohody.