HOKEJ - V sobotu 12. ledna od 9.45 bojují mladší žáci HC s Třemošnou a ve 12 hodin je vystřídají starší žáci proti MAD Bullu. Od 14.30 válčí chlapi z Lipnice proti TJ Díly a v 17 hodin je k vidění souboj ligy Plzeňského a Karlovarského kraje mezi HK Rokycany a Čerty z Ostrova nad Ohří. Po skončení souboje se představí muži Strašic a plzeňské Omegy. Neděle je o něco slabší. Od 9.45 s turnajem druhých tříd, zápasem starších žáků HC Rokycany - Strakonice ve 13 hodin a volným bruslením pro veřejnost od 17 do 18.30 hodin.

VOLEJBAL - Ženy Volejbalu Rokycany neztratily ve 12 zápasech krajského přeboru ani set. Bude jejich úžasná série pokračovat v sobotu 13. ledna proti rezervě Klatov? Zápasy jsou k vidění v hale školy na Jižním předměstí od 10 hodin. Tělocvična v gymnáziu totiž patří volejbalovým nadějím - v sobotu od 9 hodin se představí hráčky do 14 let a v neděli 14. ledna ve stejném čase týmy kategorie U16.

Sobota zajímá také muže Sokola Mirošov. Představí se doma proti vedoucímu Sokolovu (10. hodina a odveta oficiálně od 14.00).

Takto bojovaly ženy VK Rokycany proti Union Plzeň:

Zdroj: Deník/Václav Havránek

FOTBAL - Na umělce v Husových sadech kopou v sobotu od 13 hodin mladší dorostenci FC Rokycany s vrstevníky Bohemians Praha.

BASKETBAL - Nadregionální liga starších žáků pokračuje v sobotu od 13.30 střetnutím SKB Rokycany - Přeštice (hala v Jiráskově ulici).

KUŽELKY - Na čtyřdráze SKK v Jiráskově ulici vrcholí o víkendu memoriál Vladislava Charouze. Už tu bojovalo sto dvojic a zejména nedělní program je nabitý od 10 hodin do noci.