Odchod několika opor se podepsal na nepřesvědčivých výkonech SKK. Zejména dvě minulé porážky v domácích prostředí bolely, ale Rokycany pak dovezly cenné body z Bratislavy.

SKK Rokycany – Valašské Meziříčí 3:5 (3510:3626). Soupeř patří s Ježky z Jihlavy mezi nejvážnější kandidáty na český titul. Na podzim naši zástupci těsně prohráli a věřili v úspěšnější odvetu. Špelina (602) a Wagner (627) ji zahájili úspěšně a Rokycany vedly 2:0 při náskoku 29 bodů. Drama pokračovalo i v prostřední části. Akcie nakoupil Hejhal (594), jenže Koubkovi (522) se nedařilo a ani poločasové střídání Prokůpkem zlepšení nepřineslo. Stav byl sice 3:1 pro domácí, ale se ztrátou 35 kuželek. V koncovce Moravané dominovali. Bučko (598) a Jirouš (567) tlaku protivníků neodolali.

Žáci TJ Holoubkov.
Holoubkovští kralovali mezi mladšími žáky v Rokycanech

SKK Rokycany – Filakovo 1:7 (3482:3575). Poslední tým společné tabulky neměl být pro sextet SKK překážkou.

Na podzim Rokycany se slovenským sokem padly a nepříjemný je další nezdar. Hejhal (613) i Wagner (583) začali s nebývalou intenzitou, ale vydržela jim pouze na prvních drahách. Domácí tak za stavu 1:1 měli k dobru sedmnáct kuželek. Koubek (520) a Pytlík (577) pak neměli nárok a SKK ztrácel sedmdesát bodů. Což v koncovce nesmazali Jirouš (580) ani Bučko (607), kteří také pomocný bod nezískali.

Krasobruslařská soutěž Rokycanské ostří 2024.
Rokycanského ostří se zúčastnily skoro tři stovky krasobruslařů

Inter Bratislava – SKK Rokycany 3:5 (3640:3642). Po nepříjemných porážkách se oddíl z Jiráskovy ulice propadl ještě hlouběji do pásma sestupu.

Nováček ze slovenské metropole disponuje šestidráhou, takže zápas lze rozdělit na dva poločasy. V prvním čelilo trio Wagner (624), Špelina (599) a Hejhal (583) náporu domácích. Prohrávalo 1:2 s odstupem 58 kuželek.

Bitva o každý bodík se rozhořela i ve zbývající části. Bučko (602), Koubek (616) a Jirouš (618) odvedli maximum. Podali neskutečně bojovný výkon a odměnou jim byla výhra o dvě kuželky.