Hodně průměrné střetnutí, navíc s nešťastným závěrem, absolvovali divizní fotbalisté FC Rokycany na jihu Čech.
Milevsko–FC Rokycany 1:0 (0:0). Po opatrném začátku se až ve 27. minutě osmělili domácí. Z hranice šestnáctky střílel Jan Málek nad Vildovu branku. O dvě minuty později se k balonu ve vápně dostal Suchan, ale jeho pokus neměl dostatečnou razanci. Ve 40. minutě si na hranici pokutového území zasekl míč Pavel Aubrecht a jeho rána na přední tyč protáhla gólmana Horka, který dokázal míč vytěsnit na roh.

Nepříliš záživný byl i druhý poločas. V 68. minutě se k rozehrání rohového kopu postavil Bozděch. Na jeho centr si naběhl Jan Málek a při nedůrazné obraně FC se prosadil! V 80. minutě se dostal ve středu hřiště k míči Kuchař a poslal do šance Kosobuda. Rokycanští zadáci ho marně vystavovali do ofsajdu, ale míč si po Vildově obhození ustlal dvacet centimetrů vedle tyče… Milevští v nervozní koncovce těsný náskok udrželi.

Žluté karty: 1:1 (Suchan–Jan Procházka), rozhodčí Váňa Severýn, Tereba a přihlížela necelá stovka diváků.
Sestava FC: Vild Jícha, J. Procházka, Hereit, Jedlička Scheinherr, Tobrman (73. Rýdl), Vaščák (73. Filip Procházka), Aubrecht (80. Šíša) Kubík, Kocour. Trenér Pavel Aubrecht.

V sobotu: na nepřesvědčivý výkon musí nováček z Husových sadů rychle zapomenout. Už v sobotu přivítá od 15.30 hodin rezervu ligové Dukly Praha a výhra by se mu náramně hodila.