Spoluhráči a zároveň kamarádi Tomáš Kozler a Jiří Valeš, kteří hrají v házenkářském klubu HK Rokycany, začínají v září devátou sezónu na poli rozhodčích.
Od začátků se postupně propracovávali z nejnižších soutěží až po první ligu. Už třetím rokem se drží v České republice mezi rozhodcovskou elitou a rozhodují jako svojí nejvyšší soutěž zmiňovanou první ligu mužů i žen. V této soutěži, kde nad jejich výkony dohlíží delegát, mají odpískáno 29 utkání.

Celkem ve své kariéře odřídili přes 400 mistrovských utkání včetně turnajů a v neposlední řadě také mistrovství světa středních škol, které se konalo v roce 2006 ve francouzském Limoges. Zde pískali sedm duelů a jejich vrcholem na tomto turnaji bylo semifinále žen mezi Francií a Dánskem.

Tuto sezónu začínají sedmadvacetiletí borci 15. září první ligou mužů duelem mezi Náchodem a Sokolnicí. Na zápasy chodí docela hodně diváků a na rozhodčí je vyvíjen určitý tlak. A proto není vůbec jednoduché je odřídit bez sebemenších chybiček. ”Přece jenom už máme něco v první lize odpískáno, proto se takových utkání nebojíme,“ zhodnotili oba dosavadní účinkování.

Dodejme, že jejich snem je účast na mistrovství světa či olympijských hrách. Přejme jim tedy hodně dobře odpískaných utkání a také potřebné štěstí, které k tomu samozřejmě potřebují.