Zde jsou výsledky.
Stupno - Tymákov 7:9 (4:5), M. Totzauer šest a Berka jeden gól.
V zahajovacím utkání se především nedařilo útoku a kromě M. Totzauera nebyl nikdo schopen ohrozit soupeřovu svatyni. Ostatní působili dojmem, že drží míč nikoliv letos poprvé, nýbrž poprvé v životě.

Stupno – Příchovice 8:16 (1:8), Berka 4, Pešek 3 a Pokorný.
Ofenzivní katastrofa z úvodního zápasu se opakovala i v dalším duelu, což platí především o dění na hrací ploše do přestávky. Poté se sice útočníci probrali, ale soupeř si v poklidu hlídal svůj bezpečný náskok.

Stupno – Újezd 17:19 (5:7), Berka 7, Totzauer 5, Jindřich 3 a Pokorný a L. Caletka.
Když už se konečně chytili stupenští střelci, nevyšel zápas obráncům. Zejména po změně stran byli diváci svědky hotové kanonády do obou sítí. Navíc se v tomto duelu zranil jediný stupenský brankář M. Lev a nahradit ho musel z defenzivy P. Potůček. Protože měli Stupenští jen tři obránce, přesunul se do zadních řad z útoku L. Caletka. Celkově lze říci, že se ovšem jednalo o jednoznačně nejlepší vystoupení našeho zástupce na turnaji.

Stupno – Přeštice 10:14 (4:6), Berka 3, Pokorný, Jindřich a Totzauer 2 a Pešek.
V závěrečném střetnutí už ani jednomu ze soupeřů o nic nešlo, a tak na obou stranách dostali prostor všichni hráči z lavičky. Měření sil trenéři pojali čistě jako přípravné.

Stupno nastupovalo v sestavě:
brankáři Martin Lev a Pavel Potůček, obránci Ondřej Šebek, Petr Tomášek a Libor Caletka a útočníci Pavel Berka (15 branek), Michal Totzauer (13), Roman Jindřich (5) a Adam Pešek a Čestmír Pokorný (4).

Turnaj byl kvalitní zimní přípravou a do semifinále 16. února rovněž v Plzni si zajistily postup dva nejlepší celky Újezdu a Příchovic. Další skupina svědčila Staré Huti a Nýřanům.

tupno bez jakéhokoli tréninku a v oslabeném složení nemělo šanci vzdorovat svým protivníkům.