Výkonný výbor OFS jedná 14. dubna

Ve středu odpoledne se podruhé setkají členové nedávno zvoleného výkonného výboru okresního fotbalového svazu. Zvou mezi sebe i Matěje Spěváčka, který má pod palcem nejmladší kategorie.

Ve scénáři je dále posouzení restartu soutěží (na Rokycansku toho do poloviny sezony moc neschází), ekonomika OFS a příprava na valnou hromadu PKFS (21. dubna). Předpokládá se, že se jí zúčastní kompletní výkonný výbor OFS!

Klubům připomínáme, že pro korespondenci s okresním fotbalovým svazem je doporučená nová e-mailová adresa: ofsrokycany@seznam.cz.

Kokoška na finále nedosáhl

Hokejista Filip Kokoška s kořeny v Radnicích válčil v hektické sezoně nejprve v Bavorsku. Následoval zimní přestup do druhé nejvyšší soutěže v Itálii, kde byl český zástupcem pilířem týmu Unterland.

Ze zpočátku jasného adepta na sestup se po Filipově příchodu stala štika IHL. Bylo z toho druhé místo po základní části a ve čtvrtfinále play-off bezpečný posun mezi elitní kvarteto. Kokoška však doplatil na otřes mozku v jednom ze zápasů úvodní série a proti Kalternu nastupoval až ve čtvrtém utkání. Podílel se výrazně na výhře 6:4 a srovnání průběžného stavu na 2:2. Rozhodující pátý duel však vyhrál soupeř v prodloužení a utká se nyní s Meranem.

Fotbalisté Viktorie Plzeň ztratili v lize bod remízou v Karviné
FOTO: Fotbalisté Viktorie Plzeň ztratili v lize bod remízou v Karviné

Florbalisté ukončili předčasně sezonu. V divizi i v regionu

Florbalové soutěže odstartovaly v září a říjnu loňského roku. Jenže stopku jim vystavila dramatická koronavirová situace. Haly zůstaly uzamčené a sportovci se scházet nemohli. Protože tento stav trval hodně dlouho, rozhodly řídící komise na všech úrovních (s výjimkou celostátních lig) o předčasném ukončení ročníku 2020/2021. „S tím, že nedojde k žádným sestupům a postupům,“ upřesnil za klub BBC Rokycany Jan Barna. Právě největší okresní oddíl vyvíjí alespoň pohybové aktivity mezi věkovými kategoriemi.