Házená Rokycany – Frýdek Místek 14:21 (8:12)

Do 14. minuty byl zápas vyrovnaný, ale pak Moravané kvůli technickým chybám domácích odskočil na tři branky. V úvodu druhé půle se zlepšila rokycanská obrana, za kterou chytal výborný Klička. Jenže tentokrát Rokycany ztratily střeleckou formu. Do 10. minuty sice dostaly jen dvě branky, stejný počet dali a mezitím Daníček s Valešem neproměnili sedm trháků! Po psychickém rozkladu zápas dohrála lavička.

Branky: Valeš 5, Daníček 3, Opatrný, Zetek a Suda dvě.

Házená Rokycany – Kopřivnice 19:19 (12:10)

První poločas domácí od začátku vedli a soupeř se špatně prosazoval proti výborné obraně. Do druhého poločasu nastoupili borci Házené Rokycany odhodlaně, ale opět je zklamala koncovka. Neproměnili devět střeleckých pokusů a za stavu 19:19 měli šanci utkání rozhodnout. Nepovedlo se, ovšem bod naše chlapce potěšil.

Branky: Daníček 9, Suda 4/2, Valeš, Zetek a Opatrný po dvou.

Lesáci na západě Čech sčítají hmotné škody
Lesníci sčítají po vichru škody, do lesů by lidé zatím chodit neměli

Házená Rokycany – Lovosice 13:32 (8:12)

Třetí vystoupení a bez nároku. Rokycany držely krok pouze první poločas, kdy se na začátku dostaly do vedení 3:1 a i poté, díky dobré obraně a několika skvělým zákrokům Kličky, držely přijatelné skóre. Technické chyby v závěru poločasu je připravili o lepší průběžný výsledek. Ve druhé půli nezachytili domácí nástup Severočechů, kteří je úplně rozstříleli a přehráli…

Branky: Suda 4, Zetek a Valeš po 3, Zápotočný, Daníček a Opatrný po jedné.

Házená Rokycany – Liberec 20:15 (7:0)

Od začátku to bylo vyrovnané utkání, i když Rokycany měly opticky navrch. Srážely je technické chyby a protivník vzdoroval. V polovině druhého poločasu se projevila herní převaha našich házenkářů, kteří zápas dovedli do vítězného konce.

Branky: Daníček 10, Valeš 6/3, Egner 2, Zápotočný a Suda po jedné.

Ilustrační foto
Bazén v Rokycanech otevírá klasicky