Divize mužů

Okresní tandem se usadil na obou pólech tabulky. Mezi elitou je to Sokol Břasy, přestože si minulé vystoupení za rámeček nedá. Prohrál v Plzni se SKUŘ B 0:10, když nastupoval jen ve třech (Somolík, Lorenc, Sedlecký). Sokol je nyní třetí za suverénními Dobřany a druhou Lhůtou.

Odlišné starosti má Sokol Mirošov. Figuruje na předposlední příčce a v uplynulém kolem prohrál ve Lhůtě 2:10 (po bodu Babický a Lopata). Oba naše celky končí 12. března v Plzni.

Přebor 1. třídy

Rokycansko zde reprezentuje hned šest družstev. Nejlépe jsou na tom Skomelno (minule 10:5 ve Stodě a 9:9 v Plzni se Sokolem V. C) a Klabava (10:3 v Chodové Plané a 5:10 ve Stříbře).

Patrik Pfeifer
KANONÝR DENÍKU: Patrik Pfeifer je postrachem gólmanů

Uprostřed dvanáctičlenného startovního pole se usadily Těně (7:10 ve Stodě a porážka stejným poměrem v Plzni se Sokolem V. C) i Hrádek (10:7 s Nevidem).

Právě Nevid na 10. místě na tom není nejlépe. Trochu snadněji se dýchá Zbirohu (10:3 s Kralovicemi).

Přebor 2. třídy

V oddělení B s pěticí okresních zástupců. Strašičtí figurují na čtvrté pozici, minule podlehli SKUŘ Plzeň D 2:10. Hned za nimi je Sokol Osek (0:10 s Nýřany C a 10:3 s Líněmi). Sedmou příčku hlídá rezerva Klabavy (10:6 s Unionem Plzeň E a 3:10 se SKUŘ Plzeň D).

Těně B jsou osmé, když minule zdolaly Hadačku 10:5, ale prohrály s Horní Bělou B 6:10. Do výčtu zbývá Skomelno B (6:10 s Hadačkou).

Dodejme, že v rámci okresu jsou vytvořené čtyři výkonnostní skupiny.

Na podzim rokycanští fotbalisté prohráli s Lomem doma vysoko 0:5, v sobotu je čeká odveta na jihu. Uspějí?
Rokycany touží překvapit Lom, klatovští fotbalisté favorizované Dynamo