Turnaje mladších (U9) a starších (U11) fotbalových přípravek se zúčastnilo 22 mužstev z Plzeňského kraje. Obnášelo to 226 hráčů a 40 trenérů. O mamutí podnik se staralo 33 organizátorů a rozhodčích z členů Spartaku.

V každé kategorii byla odměněna tři nejlepší družstva poháry a dále nejlepší brankář, střelec a hráč. Všechny týmy převzaly diplomy s umístěním a každé dítě obdrželo cukrovinky.

Po celý turnaj měli děti a trenéři k dispozici zdarma pití, ovoce a lahůdky, které napekli rodiče ze Strašic. O občerstvení diváků se postaralo osazenstvo restaurace na hřišti a Zapejkárna Osek. Po celý den přihlíželo akci 300 diváků, nejčastěji z řad rodičů, příbuzných a známých.

Potůčkův memoriál U11 v Břasích.
Potůčkův memoriál U11 v Břasích: Nevídané gesto fair play a 16 týmů na turnaji

Zde je konečné pořadí:

U9: 1. Zruč, 2. Křimice, 3. Doubravka, 4. Rapid Plzeň, 5. Stod, 6. Mýto, 7. Dobřív, 8. Horní Bříza, 9. Kohouti Rokycany, 10. Strašice, 11. Spálené Poříčí, 12. Holoubkov.

U11: 1. Stod, 2. Rapid Plzeň, 3. Mýto, 4. Horní Bříza, 5. Křimice, 6. Nýřany, 7. Strašice, 8. Dobřív, 9. Spálené Poříčí, 10. Holoubkov.

SK Primalex Břasy vs. Čechie Příkosice.
Příkosice drží náskok tří bodů před Břasy

Tenisového turnaje se zúčastnilo pět dětí, hlavně ze Strašic. Všichni byli za účast odměněni medailemi a cukrovinkami, nejlepší hráč pohárem.