Stupno–Přeštice 23:23 (10:14) – za domácí D. Kroc 9, D. Founě 8 a Štefan 6.
K prvenství v soutěži potřebovali Stupenští zvítězit. V úvodu jim odpovědnost hodně svazovala ruce a po pěti minutách prohrávali 1:2. Pak se karta obrátila a Sokol třemi góly v řadě otočil na 4:2 v 10. minutě. Po čtvrthodině hry však byli opět spokojenější Přeštičtí, kteří obrátili na 5:6 a do 20. minuty přidali další tři góly, aniž by náš zástupce skóroval. Pět minut před přestávkou už vedli hosté 6:11 a do kabin odcházeli se solidním náskokem čtyř branek.

Úvod 2. dějství zastihl v lepší pohodě Stupenské, kteří během pěti minut snížili na 13:14 a i ve 40. minutě to stále bylo nejtěsnějším rozdílem, když papírový favorit vedl 14:15. Potom si útočníci vybírali na obou stranách hluché místo a teprve čtvrt hodiny před koncem padla další branka, když Stupno srovnalo na 15:15. Během tří útoků pak dokonce odskočilo na 18:16, ale 10 minut před koncem už zase vedly Přeštice 18:19. V 55. minutě hlásil ukazatel skóre nerozhodný stav 21:21 a i když měli v závěru oba protivníci dost příležitostí strhnout vítězství na svou stranu, body se nakonec spravedlivě dělily. Domácím po přestávce velmi dobře zahrála obrana, důležité bloky měl na beku hrající P. Štraub, útok rovněž vydával ze sebe maximum, ale v klíčových fázích ho vždy postihl drobný výpadek a nějaké góly nakonec scházely. Před 20 diváky rozhodoval Petr Rauch z Klenčí pod Čerchovem.