První soutěžní kupon vám mimořádně přinášíme už dnes, v dalších kolech kupony najdete v novinách vždy od pondělí do středy. Vyplněné kupony je třeba odevzdat nejpozději do páteční 16. hodiny do redakce Rokycanského deníku (Jiráskova 214, Rokycany). Výsledky budou zveřejněny vždy ve středu.

JAK SE ZAPOJIT DO HRY?

V prvním kole je nutné vyplnit tištěný kupon, kam uvedete své jméno, adresu a telefonický nebo emailový kontakt. Pokud chcete později hrát pomocí webové aplikace, je nutné zadat i čtyřmístný číselný kód (heslo). Kombinace 0000 je nepřípustná.

Po prvním kole vám bude přiděleno startovní číslo, pomocí kterého se následně můžete hlásit do tipovací aplikace na www.rokycansky.denik.cz.

Na tiketu u vybraných deseti zápasů tipujete výsledek dosažený po základní části hry: 1 výhra domácích, 0 remíza nebo 2 výhra hostů.

Do hry se lze zapojit kdykoliv i v průběhu soutěže a stále máte šanci i na hlavní výhru – sud piva Gambrinus. To proto, že body za špatné tipy se odečítají a náskok soupeřů tak svými skvělými tipy můžete dohnat.

Kromě osobních údajů hráč na tištěném i webovém kuponu zároveň vyplňuje další důležitá pole: Supertrefu a bonusový kód.

Supertrefa je tip na celkový počet vstřelených branek v 10 tipovaných utkáních v každém kole a jde o pomocné kritérium pro určení vítěze v jednotlivých kolech při rovnosti bodů.

Díky bonusovému kódu pak hráč získává dva prémiové body navíc. Bonusový kód je kombinace šesti číslic, kterou zadává na tištěný kupon redakce (tento kód je v každém kole jiný). Kód mohou vložit do svého tiketu i hráči na webu. Pokud tak učiní, i oni mají dva body navíc v každém kole.

SOUTĚŽ TÝMŮ

Z důvodu nedostatku zájmu o soutěž týmů v uplynulém kole se hráčů Tip ligy Rokycanského deníku tato možnost netýká ani nyní.

O CO SE HRAJE?

Každý týden vyhlásíme v Deníku vítěze daného kola, který získá 6 plechovek piva Gambrinus.
Celkový vítěz jarního kola Tip ligy Rokycanského deníku vyhraje sud piva Gambrinus. Vítězové jednotlivých okresů pak postoupí do slosovánío televizi. Kompletní pravidla Tip ligy najdete na www.denik.cz/tipliga.

JAK SE TIKETY HODNOTÍ?

Za každý správně natipovaný zápas připisujeme +2 body, za špatně natipované utkání naopak ubíráme -1 bod. Pokud se některý z vybraných zápasů nesehraje, nedohraje či odehraje již před uzávěrkou (pátek 16:00 hodin) nedostanou za něj hráči žádný bod.