Turnaj v poslední den roku 2018 měl vynikající úroveň. Představili se hráči, působící v Rakousku, Německu a Česku. Bylo mezi nimi hodně ligových borců a na druhé straně amatéři, kteří využili možnost utkat se s kvalitními tenisty. Zástupci z Rokycanska rovněž dorazili, ale mezi nejlepšími chyběli.

Turnaje se zúčastnila i domácí hráčka a paraolympijská vítězka ze Sydney Jolana Matoušková (Davídková), která všem ukázala , že stolní tenis stále umí. Dalším domácím hráčem byl bývalý reprezentant z paraolympiády v Londýně Jaroslav Hadrava. Rovněž on dokázal, že toho umí s malým míčkem hodně.

Hráči byli rozděleni do osmi skupin a z každého oddělení postupovali přímo do hlavní soutěže první dva. Ostatní byli zařazeni do soutěže poražených. Zde už aktéři válčili vyřazovacím systémem na tři vítězné sety. Pouze finále bylo na čtyři sady.
V boji o třetí místo v hlavní soutěži se utkal Voříšek s Roubíčkem a vyhrál 3:2. Ve finále se utkal Jan Duspiva s Jiřím Černým a po výsledku 4:2 Duspiva vyhrál turnaj potřetí za sebou.

V soutěži poražených vybojovala třetí místo Matoušková nad Trefným po výhře 3:2. Ve finále se utkal Helus s Niedermayerem, který se radoval z prvenství v této kategorii.

Hlavní soutěž: 1. Jan Duspiva (Rakousko), 2. Jiří Černý (TTC Praha), 3. Tomáš Voříšek (Německo), 4. Jan Roubíček (Německo), 5. Stanislav Šlehofer (SKUŘ Plzeň), 6. Marcel Havlíček (Německo), 7. Jan Michal (Drahotín), 8. Roman Čech (TJ Sokol Lhůta).

Soutěž útěchy: 1. Michal Niedermayer (Dioos Nýřany), 2. Jaroslav Helus (Sokol Plzeň V.), 3. Jolana Matoušková (TJ Sokol Lhůta), 4. Jan Trefný (Blatná).

Závěrem chtějí organizátoři z TJ Sokol Lhůta poděkovat všem účastníkům turnaje za účast, skvělé výkony a výbornou atmosféru, kterou vytvořili. Zároveň je zvou na 16. ročník! (pp, vh)