Vedli si se střídavými úspěchy.

Interliga mužů: sextet SKK zaváhal na východním Slovensku. Prohrál ve Velkém Šariši 2:6 (3393:3416) a zisk titulu už nemá ve svých rukách.

Naši vyslanci přitom začali nadějně. Vedli po úvodních dvojicích o 23 kuželek. Po prostředních tandemech to bylo 2:2 a domácí měli navrch o pouhých sedm bodů. V koncovce ale nepřesvědčil Špelina a slovenský protivník toho využil k nečekané výhře o 23 kuželek. Připomínáme, že stejným poměrem Rokycany před týdnem podlehly Trstené.

Včera bojoval SKK se suverénní Podbrezovou a nyní chybějí do konce společné soutěže pouhá čtyři kola. Z pohledu tuzemského pořadí jsou Rokycany za Českou Třebovou o tři body…

I. liga žen: smolnou sérii konečně Rokycany přerušily. Po několika těsných porážkách vyválčily dva body na jihu a porazily Lokomotivu České Budějovice 6:2 (3281:3191). Jenže zpočátku to tak vůbec nevypadalo. Po úvodní čtveřici hostující družstvo prohrávalo 0:2 a ztrácelo 81 kuželek. K obratu zavelela Míša Provazníková a společně s Danielou Pochylovou skóre po druhé čtveřici vyrovnaly, když dokonce získaly 17 kuželek ve prospěch SKK. Závěr už patřil našim hráčkám, když Denisa Pytlíková a nejlepší kuželkářka utkání Tereza Krákorová své duely vyhrály.

III. liga mužů: ve značně oslabené sestavě (s třemi náhradníky) nastupovala rezerva SKK v Teplicích. Porážka 3:5 (3152:3228) je proto milosrdná.

S předstihem po tomto výsledku slavili v Aši, neboť čtyři kola před koncem má tento klub jisté prvenství!