Znamenalo to účast ve skupině o 7. až 12. místo, kam si Rokycany přinesly dostatek bodů pro klidný závěr soutěže.

Po výjezdu do hlavního města (se Střešovicemi B 3:1 a 2:3) se VK představil v hale gymnázia proti Lokomotivě Břeclav. Moravanky přijely na západ Čech jen se sedmi hráčkami. Ze zdravotních a pracovních důvodů se omluvila polovina břeclavského kádru, přičemž nejvíce chyběly smečařky základní sestavy. Na kompletní domácí tým to nestačilo.

VK Rokycany TJ Lokomotiva Břeclav 3:0 (19, 18, 21). Domácí tým si trpělivou hrou vybudoval v každé sadě dostatečný odstup a vedení pohlídal!

VK Rokycany TJ Lokomotiva Břeclav 3:0 (23, 18, 20). Ani odveta nepřinesla žádné drama. Snad s výjimkou úvodního setu, který Břeclav obětavostí dovedla do naprosto vyrovnané koncovky, ale VK se zaskočit nenechal. Druhou sadu rozehrála Lokomotiva výborně a vedla 3:9! Rokycany se probraly, rychle srovnaly krok a zbývající část duelu byla zcela v jejich režii.

Zbývající výsledky: PF České Budějovice Opava 1:3 a 3:1, Dobřichovice Střešovice B 3:2 a 3:2.

O víkendu: Rokycany čeká výlet do Opavy, kde hrají až v sobotu od 17 a v neděli od deseti hodin. Jde o konfrontaci nejlepších celků skupiny, neboť aktuální pořadí je následující:

7. Rokycany 30, 8. Opava 24, 9. Břeclav 16, 10.. Dobřichovice 16. 11. Střešovice B 14 a 12. PF České Budějovice osm bodů.

Ze čtvrtečního vydání.