Závodu v plavání, cyklistice i běhu se zúčastnilo 107 mladých sportovců ze základních i středních škol celého okresu.

Jednotlivé úseky byly rozděleny takto: plavání 600 metrů na koupališti, horská kola 12 km Rokycany – Vršíček a běh tři kilometry kolem Husových sadů.

ZÁKLADNÍ ŠKOLY

Hoši: zvítězil Ondřej Hanzlík (Gymnázium a SOŠ) před Jiřím Rejzkem (stejná škola) a Vilémem Pechmanem (ZŠ Stupno).

Dále: 4. Štěpán Kunc, 5. Jan Dezort (oba Strašice), 6. Lukáš Janoschek (Radnice), atd.

Družstva: 1. ZŠ ulice Míru Rokycany, 2. Gymnázium a SOŠ Rokycany I, 3. Gymnázium a SOŠ Rokycany II, atd.

Dívky: vyhrála Kateřina Valečková (ZŠ Strašice) před Annou Ivasienkovou (Gymnázium a SOŠ), Kateřinou Urxovou (Strašice), atd.

Družstva: 1. ZŠ Jižní předměstí Rokycany, 2. ZŠ TGM , 3. ZŠ Hrádek.

STŘEDNÍ ŠKOLY

Chlapci: 1. Lukáš Janeček (Gymnázium a SOŠ), 2. Lukáš Pospíšil (SŠ Jeřabinová), 3. Ondřej Váně (Gymnázium a SOŠ), atd.

Družstva: 1. SŠ Jeřabinová I, 2. SŠ Jeřabinová II.

Dívky: 1. Karolina Belšanová (Gymnázium a SOŠ), 2. Aneta Matoušová (Gymnázium a SOŠ), 3. Veronika Štolcbartová (Gymnázium a SOŠ), 4. Veronika Pourová (Gymnázium a SOŠ).