Derby II. ligy v národní házené se uskutečnilo ve Všenicích.
Všenice–Osek 16:19 (6:9). Branky: Baborovský 7, Rada a Vondrák 3, Pokorný 2 a Černý – Maršík, Hirman a Kozák 6 a P. Stach.
V ostře sledovaném okresním derby se oba soupeři museli vyrovnat s absencemi svých klíčových útočníků. Zatímco hostům scházel pouze Pelc, domácí trenéři se museli obejít hned bez dvou střelců – Benetky a Founěho. Přesto Lokomotivě vstup do zápasu a záhy vedla 2:0. Pak se ovšem její útočníci na delší dobu odmlčeli a Osečtí otočili na 2:6 ve 20. minutě. Všenická lavička si vzala oddechový čas a po návratu na hřiště snížil favorit na 5:7. Do kabin šli nakonec o tři branky spokojenější hosté.

Osečtí hned z úvodního útoku ve 2. poločase zvýšili na 6:10 a schylovalo se k překvapení. Zvlášť, když hostům vycházela výtečně střelba a odskočili na 8:14 ve 45. minutě. Ve velkém stylu opět zachytal v oseckém dresu Polák a skvělou práci odváděla dvojice útočníků Tomášek a Aubrecht. Všeničtí se pokusili urychlit hru snahou o okamžité zakončení útoků střelbou ve snaze pokusit se o zvrat, ale několik projektilů nenašlo svůj cíl a naopak Sokol si mohl dovolit hrát na jistotu a nikam nepospíchat. Také proto vedl šest minut před koncem 12:19 a pak zcela polevil v koncentraci. Zbytek zápasu prohrál neuvěřitelným rozdílem 5:0. Zápas se hrál velice čistě a korektně na obou stranách, o čemž svědčí skutečnost, že bezchybný sudí Stanislav Zadražil potřeboval jedinou žlutou kartu!