Fyzicky výrazně vyspělejší kolektiv z předměstí Plzně po osmi minutách vedl 4:0. Pak se TJ rozchytal gólman, přitvrdili zadáci a za sedmnáct minut se soupeř prosadil jen třikrát.

Po změně stran se ale hosté rozstříleli a do všenické svatyně začala padat jedna branka za druhou. Ve 33. minutě to bylo 12:0 a teprve pak korigoval stav vydařenou střelou Soták. Domácí hodně točili sestavu, když se trenéru Michalu Huclovi sešlo na zápas celkem 13 hráček a hráčů. Ve 38. minutě vedl Božkov 16:1 a poté se trefila parádní bombou Šperlová, která přidala ještě jeden zásah. V závěrečných šesti minutách ještě přidal favorit tři branky a v tréninkovém tempu tak dokráčel k vysoké výhře. Domácí benjamínky opět zdobila především bojovnost a příští sezóna bude jistě zase o něco lepší.