Stejným poměrem vyhrál Mirošov u sousedů v Hrádku a nadvládu hostů potvrdil Těškov. Pokořil Cheznovice na jejich hřišti 5:1! Vyrovnaný byl pouze souboj Kakejcov - Skomelno, kde to bylo po devadesáti minutách 2:2. Penaltovou loterii zvládli lépe hosté.

V neděli se body dělily i ve střetnutí Dobřív - Březina 1:1. Exekuce pokutových kopů vyzněla pro domácí. Raková B se držela statečně, ale favorizovaným hostům z Holoubkova podlehla 1:3.

Volduchy B loupily ve Zbiroze

Rokycansko - Fotbalová okresní soutěž mužů měla začít pěti zápasy. Ve Lhotě pod Radčem to však kvůli neregulérnímu terénu nešlo a Břasy odjížděly předčasně.

Ilustrační foto
Krajská 1. A třída vyzněla smutně

V sobotních zápasech utrpěla Líšná debakl 0:5 se Strašicemi B a narychlo sestavený Dobřív B deklasoval nováčka z Mirošova 5:2. Druhý den se radovaly Volduchy B po výhře 6:1 ve Zbiroze a Příkosice B si poradily s Němčovicemi poměrem 5:2.

Rokycanští florbalisté si zahrají pohár

Rokycany - O slovo se hlásí divizní florbalisté FBC. Vyrážejí do haly Základní školy v Rudné, k prvnímu kolu Českého poháru. V sobotu od 15 hodin se utkají s Roudnicí nad Labem a v 18 hodin s Litvínovem. Druhý den je čeká v 9 hodin duel se Stochovem a ve 13.30 souboj s Texas Longhorns. Tým povede nový trenér Michálek.