Fotbalisté Zbiroha to myslí se záchranou v krajské 1. A třídě vážně. Porazili nyní soupeře z Plzně–severu na jeho hřišti.
Dioss Nýřany–TJ Město Zbiroh 0:4 (0:1). Dvakrát se trefil Schveinert, jednou Kořínek a Rada. V sobotu odpoledne sehráli hráči TJ Město první jarní zápas na hřišti soupeře. Po remíze v domácím zápase se Sušicí chtěli opět bodovat. Nýřany odjely ve druhém podzimním kole ze Zbiroha s porážkou 2:5 a nikdo z fanoušků v té chvíli určitě netipoval, že to bude poslední výhra TJ Město v první polovině soutěže.

Utkání v Nýřanech se hrálo na dobrém terénu. Přestože srážky v týdnu byly vydatné trávník nepoznamenaly. Domácí zahrozili hned v první minutě, kdy po situaci, která zaváněla ofsajdovým postavením, postupoval sám na Wohlmutha útočník Nýřan. Nedokázal však přesně vystřelit a jeho střela skočila vedle pravé tyče. V 7. minutě poprvé zahrozil Zbiroh. Jan Jurina zahrál dlouhý míč na Radka Schveinerta, který si ho ukázkově zpracoval a z otočky vystřelil. Dalekonosná střela skončila na tyči. Ve 22. minutě se skóre už měnilo ve prospěch hostů. Z levé strany se prosadil Jiří Kořínek a střelou k tyči dostal Zbiroh do vedení.

Po půlhodině hry vytvořili domácí velký zmatek před brankou TJ Město a jen se štěstím se naši vyslanci ubránili. Čtyři minuty před poločasem zahrál zadák Diossu hlavou „malou domů“, kterou se štěstím gólman vytěsnil na roh.

Do druhého poločasu Smitku vystřídal Vetengl, který se postavil na kraj zálohy a Lukeš se posunul do útoku. V úvodních minutách Nýřanští znovu tlačili a vytvořili si několik slibných příležitostí, které však zůstaly bez gólového efektu.

V 58. minutě vysunul Schveinert po pravé straně Radu, který přenesl míč doleva na nabíhajícího Kořínka. Byl zastaven jen za cenu faulu a rozhodčí Hájek nařídil pokutový kop, který s přehledem proměnil Radek Schveinert na 0:2. V 69. minutě byl za oplácení vyloučen domácí hráč. Pět minut na to Zbirožští poprvé využili početní výhodu. Po přihrávce Rady na 3:0 zvýšil Schveinert. V 79. minutě po přihrávce Kořínka postupoval sám na branku Rada, který udělal kličku i gólmanovi a uzavřel skóre zápasu na konečných 4:0.

Neděle v 10.15: v příštím kole Zbiroh přivítá v domácím prostředí tým Horšovského Týna, který dokázal v domácím prostředí pokořit Chlumčany. Případným vítězstvím by se TJ Město mohla odlepit ode dna tabulky!
Sestava z Nýřan: Wohlmuth, Jan Jurina, Hruška, Mulač, Lukeš, Jaroš Stanislav, Rada, Kořínek, Schveinert, Smitka a Dyk. Střídali Vetengl, Dubček, Ludvík a Marchal.