Vyproštění 2 (Netflix, od 16. června)

Je možné, že Chris Hemsworth už velmi pověsí herectví na hřebík, případně jen výrazně ubere plyn. Obava z vážné choroby, kterou má jeho rodina v genetice a žilách, jej nutí zvolnit. A možná bude všechno trochu jinak. I tak ale urostlý sympatický Australan na úsvitu čtyřicátého roku života dokázal do futer akčního žánru vetknout další solidní zářez. A pokud jste si libovali už v prvním Vyproštění, odehrávajícím se na špinavých ulicích bangladéšské Dháky, vězte, že pokračování těžce ozbrojené řežby je ještě lepší.

Trailer ke snímku Vyproštění 2: 

| Video: Youtube

Ač to zní neuvěřitelně, žoldák a emeritní paragán Tyler Rake přežil. A nyní ho čeká další prácička v Rakousku a především v Gruzii, přičemž v obě země se k naší radosti proměnila Česká republika.

Nevíte, na co se dívat? Nový čtvrtletník TV Streaming je unikátní časopis, který vás provede světem nejlepších filmů, seriálů a dokumentů na všech close Čtvrtletník TV Streaming. info Zdroj: Vltava Labe Media zoom_in Čtvrtletník TV Streaming. dostupných streamingových službách.

Najdete v něm filmové, seriálové i dokumentární novinky, legendární snímky, výběr nejslavnějších sérií a profily postav, rozhovory s tvůrci a představiteli hlavních rolí.

K tomu plánovače, kalendáře, hodnocení, 10 NEJ i tipy, třeba jak správně nastavit TV. Vychází pod TV Star.

Je třeba dostat z kriminálu nevinnou rodinu hodně vinného gaunera, předáka gruzínské mafie. A třebaže si na první akci počkáte dvacet minut, vězte, že pak se začnou dít velké věci!

Air: Zrození legendy (Prime Video, od 12. května)


Občas se může zdát, že Ben Affleck točí jen proto, aby mohl trávit čas s rodinou a s přáteli. Pokud z toho ale budou vycházet snímky, jako je skvělý Air, close Air: Zrození legendy. info Zdroj: Se svolením Prime Video zoom_in Air: Zrození legendy. nikdo nemůže říct ani popel. A novinku, která teprve v dubnu nastoupila do českých kin, chcete vidět, a nejen proto, že se jedná o vzkříšení huntingovského tandemu s Mattem Damonem. Dokonce vás ani nemusí zajímat basketbal, třebaže tu hraje důležitou roli.

Bude stačit, že máte rádi pětihvězdičkovou filmařinu a příběhy obyčejných lidí, kteří sice stojí ve stínu hvězd, ale svým unikátním „malým“ způsobem roztáčejí kola pokroku.


Nahrává se anketa ...

Tak jako to dokázal Sonny Vaccaro, nenápadný tatík a milovník košíkové, který se rozhodl, že s pomocí Nike, bot, které basketbalisté nechtěli, uspořádá revoluci. Píše se rok 1984 a mimo jiné i dobová atmosféra filmu je dokonalá.

Trailer ke snímku Air: Zrození legendy:

| Video: Youtube

Tajná invaze (Disney+, od 21. června)

Možná superhrdinové od Marvelu prožívají jistou krizi, ale zatím nevynesli hlavní trumf. V novém seriálu se vrací na scénu Nick Fury v podání milovaného close Snímek ze seriálu Tajná invaze. info Zdroj: Se svolením Disney+ zoom_in Snímek ze seriálu Tajná invaze. Samuela L. Jacksona, který se z ředitele ochranitelské agentury S.H.I.E.L.D. proměnil v úhlavního nepřítele lidského pokolení. Že to zní zvláštně? Překvapení nicméně nekončí. Zapomeňte na komediální juchání v thorovském či ant-manovském stylu. Tajná invaze je regulérní špionážní thriller bez supersil, který nesází na akci, ale raději na slova, učil se u Johna le Carrého a mučí se v něm v přímém přenosu.

A proč nyní po Furym jde polovina tajných služeb světa? Vysvětlení je nabíledni: byl to on, kdo podal pomocnou ruku Skrullům, mimozemským uprchlíkům a spojencům, a nabídl jim nový domov. Jenže renegátská frakce radikálů si po letech nesplněných slibů tuto nabídku vyložila po svém.

Měňavci, toho času usídlení v opuštěné ruské jaderné elektrárně, jsou připraveni rozpoutat vlnu teroru a uzmout si planetu Zemi pro sebe. A mimochodem mezi ně patří také Talosova dcera G'iah v podání Hrou o trůny křtěné Emilie Clarke.

Trailer ke snímku Tajná invaze: 

| Video: Youtube

On-line magazíny Deníku.cz jsou i součástí FB Deník Styl. Staňte se fanoušky, ať vám nic neunikne

close Facebook Deník Styl info Zdroj: Vltava Labe Media zoom_in Facebook Deník Styl.